niedziela, 21 lutego 2010

KARTKA NA ROCZEK..dla chrześniaczki mojej koleżanki z pracy.Widziała moją dla Dorotki i zapragnęła podobnej ,tyle że dla małej dziewczynki ;-)
Teraz widzę ,ze nie radzę sobie z ilością ozdóbek..Na początku było ich stanowczo za mało ,teraz czasem przesadzę..ih..
Valentina,jak najbardziej chciała kolorowo i bogato ,więc tak zrobiłam..ale nie koniecznie mi się to podoba .Przyjrzałam się bliżej zdjęciom Dorotkowej kartki i zmieniłabym ja całą..Swoja przesadę tłumaczę troszkę, brakami wielu rzeczy i wzorków np.:listków ,zawijasów i w miejsca, gdzie mi pusto wklejam następne kwiatki lub motylki..Efekt,średni..no ale cóż5 komentarzy:

 1. Moim skromnym zdaniem kartka jest bardzo ładna w sam raz dla małej księżniczki. Na pewno się spodoba:* Co do ograniczeń w przydasiach cóż zawsze jest ich za mało:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie boska! Wcale nie przesadzona z dodatkami!!! No super:) Słodziutka cukierkowa...:D Nie ma mowy,żeby się nie spodobała:D Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jejciu,dziewczyny jesteście kochane!!!!Jakaś taka niemoc mnie ostatnio dopadła ,a po Waszych komentarzach buziak mi się śmieje!Dziękuję raz jeszcze!!:***

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z Dziewczynami - dodatków w sam raz jak dla Małej Osóbki :-) Wszystko delikatne i subtelne..więc większa ilość nie przesadzona :-) Śliczna karteczka !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne kolory, piękne dodatki - świetna robota :)
  Piękna :)

  OdpowiedzUsuń